Taklampa med glaskupor
2015-05-25
311962
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, med 6 ljuspunkter, 1900-talets mitt, stomme i metall med kupor i frostat glas, total höjd ca 73, diameter ca 61 cm
1 st udda glaskupa, slitage