Fickkniv cigarrsnoppare guld
2015-05-20
311953
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FICKKNIV/HÄNGE, 18 k guldhölje, 1900-talets första del, längd 7 cm, CIGARRSNOPPARE, delvis 14 k gud
Fickkniv med bucklor