Oidentifierad konstnär Ryssland
2015-05-20
311937
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1800/1900-tal): Landskap med vandrande man, olja på duk, bär signatur, 31x17 cm