Anders Palmér Stockholm olja
2015-05-20
311916
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Norrmälarstrand med Stadshuset, signerad Palmér, olja på duk, 114x138 cm
Ytmärken längs kant och fläckar