Lanternor 1900-talets första hälft
2015-05-20
311883
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LANTERNOR, 2 st, 1900-talets första hälft, för styrbord och för babord, höjd ca 26-29 cm
Slitage, skador