Miniatyrporträtt
2015-05-20
311866
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MINIATYRPORTRÄTT, 5 st, omkring 1900, porträtt av bl a kompsitörer, delvis signerade, ramar i benarbete, varierande storlek
Ramskador