Miniatyrporträtt
2015-05-20
311854
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MINIATYRPORTRÄTT, 4 st, omkring 1900, blandteknik, ovala, kvinnoporträtt, delvis signerade Dupré, Heller, ca 7x5,5-8x6 cm, ramar delvis i benarbete
Ramskador