Miniatyrporträtt
2015-05-20
311849
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MINIATYRPORTRÄTT, 4 st, omkring 1900, blandteknik, ovala, delvis signerade, ramar i benarbete, ca 7x5,5 cm
Ramskador