Esaias Thorén litografi
2015-05-22
311813
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -73, 583/750, färglitografi, 42x50 cm