Gunnar Thorén
2015-05-19
311757
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR THORÉN (1931-2002): (11), signerade och delvis daterade, 1970-tal, varierande mått, 69x51cm
Delvis med dedikation, hanteringsveck