Gnosjö Konstsmide golvlampor
2015-05-18
311723
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GNOSJÖ KONSTSMIDE, 1 par, 1900-talets andra hälft, kupor i glas samt plas, röd samt blålackerade, höjd ca 120 cm
Slitage, en kupa med brännmärke