Ljuskrona i gustaviansk stil
2015-05-18
311673
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, gustaviansk stil, stomme i mässing, för 6 ljus, elektrifierad, behängd med olikformade slipade prismor, höjd ca 65 cm
Slitage