John Erik Franzén Chopper
2015-05-18
311663
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): "Chopper", signerad och daterad JEF 1987, 166/260, färglitografi, 54x54 cm