Fat Kina
2015-05-18
311576
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose färger, ca 30 x 30 cm
Lagningar, sprickor