Sybord 1800-tal
2015-05-18
311565
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SYBORD, 1800-talets andra hälft, valnöt, lyrfot, höjd 77, 66 x 40 cm
Nyckel saknas, fanerskador, blekt