Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-05-18
311561
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, landskapsmoitv, otydligt monogramsignerad, olja på duk, 46x61 cm