Ask dosa silver
2015-05-18
311515
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASK med lock, silver, reliefdekor med blommor, 9x6 cm, DOSA, sterlingsilver, locket med dekor i relief, invändigt förgylld, sten i knäppet, 8x6,5 cm, total vikt ca 290 g
Slitage