Oidentifierad konstnär 1800-tal
2015-05-17
311508
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, osignerad, olja på duk, 45x36 cm