Oljemålning
2015-05-17
311504
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Tyskt landskap, olja på pannå, otydligt signerad, 37x53 cm