Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
VASER, ASK med lock, kantoporslin, SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, höjd 5,5-14-20 cm, två miniatyrvaser i porslin medföljer
Lagninar och nagg
311438
2015-05-17