Tallrikar 1700-tal
2015-05-17
311418
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, Yongzheng (1723-35)/Qianlong (1736-95), dekor i famille rose, motiv av blommor, diameter 22,5 cm
Nagg