Fällkniv av Kaj Embretsén
2015-05-28
311413
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 20 000 SEK |
KAJ EMBRETSÉN, fällkniv, signerad, damaskerat blad och fäste, grepp i fossilerad mammutbete, förgyllda nitar och ögla, total längd 17,5 cm