Laurids Lönborg
Klubbat för:
1 900 SEK
1 200 SEK
LAURIDS LÖNBORG, serveiringsvagn, Danmark, 1900-talets andra hälft, svartlackerad stomme, svart- och gullackerade brickor, etikettmärkt Laurids Lönborg Denmark, höjd ca 60, längd 45 cm
Bruksslitage, brickorna med färgbortfall
311390
2015-05-17