Bord 1900-tal
2015-05-17
311357
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORD, 1900-tal, 2 klaffar, fanérat i mahogny, låda i sarg med mässingshandtag, höjd 70, total längd ca 130 cm bredd 56 cm
Märken i skivan, bruksslitage