Figurin Lisa Larson Emma
2015-05-21
311317
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LISA LARSON, "Emma", Gustavsberg, stengods, delvis glaserad i blått o vitt, stämplad Gustavsberg Emma, etikettmärkt Gustavsberg Nr 5, Sweden, originaletikett finns kvar, höjd ca 16 cm
Nagg på fötter