Textil 18/1900-tal
2015-05-16
311306
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TEXTIL, 18/1900-tal, Kina, broderi, mönster av bl a skrivtecken och fladdermöss, delvis metallöverdragen tråd, höjd inklusive fransar ca 90x450 cm
Smärre slitage, partiellt enstaka släppt söm