Bestick silver
2015-05-16
311257
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MOCCASKEDAR, 9+12+5+5 st, KAFFESKEDAR, 5 st., SKEDAR, 7 st, udda, silver, vikt ca 470 g
Delvis med monogram, slitage och repor