Bestick silver
2015-05-16
311253
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BESTICK, silver, bestående av: 6 teskedar, förgyllda, Moskva, 6 tårtgafflar, 4 uppläggningsskedar, 2 slevar, 3 teskedar, totalvikt ca520 g
Slitage och repor, delvis monogram