Matgafflar 1800-tal
2015-05-16
311229
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 500 SEK |
MATGAFFLAR, 5 st, Möllenborg 1800-talets andra hälft, MATGAFFLAR, 11 st, C Jonsson 1800-talets slut, med gravyr, vikt ca 1180 g
Slitage