Lampa Nastro Murano
2015-05-16
311214
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TAK-/VÄGGARMATUR, "Nastro", Andromeda International Murano, 12 justerbara ljuspunkter, stomme i gulmetall, spiralvridet handblåst gyllenfärgat glas, höjd ca 100 cm
PROVENIENS: Café Milano, Kungsträdgården, Stockholm
Skador, slitage