Marianne Kanter
2015-05-15
311178
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MARIANNE KANTER (född 1944), Hus med gröna träd,
monogramsignerad MK, olja på duk, 31x30 cm