Marianne Kanter
2015-05-15
311175
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MARIANNE KANTER (född 1944), Hus,
monogramsignerad MK, olja på duk, 39x44 cm