Dalahäst 1900-talets första hälft
2015-05-15
311172
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÄST, Dalarna, 1900-talets första hälft, vitmålad med polykrom dekor, total höjd ca 9,5 cm
Smärre slitage o skador