Roj Friberg litografi
2015-05-15
311152
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROJ FRIBERG (född 1934): "Framtidsvision", signerad och datera RF -77, 21/350, litografi, bladstorlek 63x82 cm