Skrivskåp 1700-tal
2015-05-15
311142
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
SKRIVSKÅP, 1700-tal, fanérat i bl a mahogny och valnöt, beslag i mässing, 2-delat, höjd 205, 103x50 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, renoverat, kompletterat, sprickor, fanérskador