Axel Olson färglitografi
2015-05-15
311121
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986), surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, 314/360, färglitografi, 54 x 43 cm