Axel Olson färglitografi
2015-05-15
311119
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986), surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, 304/360, färglitografi, 50,5 x 29 cm