Blandteknik
2015-05-19
311063
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad P Färngren 1821, Karl XII:s död, blandteknik på pannå, 43x66 cm