Blandteknik
2015-05-19
311062
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, monogramsignerad E.F. och daterad 1883, Gripsholm i månljus, blandteknik, 32x46 cm