Kniv av Henry Hilldén
2015-05-28
311059
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
HENRY HILLDÈN, kniv, damaskerat blad, signerat Henry, bolster i damskerat stål, buffelhorn, fossilerad valross, rot och silver, delvis förgylld a detaljer, slida i rårand, signerad och numrerad 201206, längd 32 cm