Pierre Olofsson färglitografi
2015-05-14
311052
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): "Svart magi", färgserigrafi, signerad Olofsson, numrerad 217/260, 43x33 cm
Fuktfläckar, gulnad