Sittande kvinna oljemålning
2015-05-14
311012
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sittande kvinna, signerad och daterad Herbert Wilson F 1865, olja på pannå, ca 30 x 45 cm