Säng 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SÄNG, 1800-talets andra hälft, gjutjärn, bemålad, detaljer i mässing, bäddmått ca 110 cm
Kuntoraportti
Kraftigt korroderad, en knopp saknas, mässingsdetaljerna med bucklor
310973
Päivämäärä:
2015-05-14