John Jon-And
2015-05-24
310961
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941), Sittande X, stämpelsignerad, 1930-tal, blandteknik på papper, ca 33 x 30 cm
Hanteringsveck, ej examinerad ur ram