John Jon-And
2015-05-24
310960
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941), Sittande III, stämpelsignerad,1930-tal, blandteknik på papper, ca 45 x 35 cm
Hanteringsveck, ej examinerad ur ram