John Jon-And
2015-05-24
310958
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941), Från sidan V, stämpelsignerad, 1930-tal, blandteknik på papper, ca 45 x 26 cm
Fläck, hanteringsveck, ej examinerad ur ram