Sockerruska Danmark silver
2015-05-27
310951
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOCKERRUSKA, silver, Danmark, troligen 1870-tal, otydliga stämplar, vriden bukig form med dekor av rocailler, på 3 fötter, höjd 21,5 cm, vikt ca 300 g