Serveringsfat silver
2015-05-14
310888
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSFAT, silver, runt, brätte i rokokostil, diameter 32 cm, vikt ca 570 g
Slitage, repor