Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
KALK, sterlingsilver, godronnerad och graverad dekor, kupan invändigt förgylld, stämplad Eduard & John Barnard London 1867, höjd 18,5 cm, vikt ca 225 g
310851
2015-05-14