Soffgrupp 1800-talets slut
2015-05-14
310844
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SOFFGRUPP, 1800-talets slut, fanerad i mahogny, klädd i mönstrad textil med blomsterrankor, bestående av soffa, stolar 1 par, taburett